Radio Hallyu Stage

Sizden Gelenler - ✉︎(hye su): Harikasınız! Buraya gelip güzel şarkılar dinlemeyi çok seviyorum. ✉︎(STRAY STAY): Aşık olduğum 8 adama çok teşekkür ederim ❣️ Sizi çok seviyorum. ✉︎(AtoZdesnity Hanin - ATEEZ/Aurora): Ateez beni kader gibi elimde olmadan içine çeken bir grup. Gerçekten ben değil onlar beni seçti. Bu şarkı her gün dinlediğim aşık olduğum bir şaheser. Ama hakettiğini alamamış. Bir şans vermenizi tavsiye ederim. Ateez benim umut ışığım. ✉︎(Doori Doori - The Rose/Insomnia): Insomnia diye bir hastalık var bilenler vardır. Birkaç ay önce ben de yaşadım. Asla düzgün uyuyamıyordum. Yaklaşık bir ay önce The Rose'u keşfettim. Şarkıları çok hoş. Bu şarkılarını dinleyince huzur buluyorum. Sadece bu şarkı değil, The Rose'un diğer şarkılarına da bakmanızı öneririm. ✉︎(Esra Zübeyde): Böyle bi radyo ekibi kurarak bizleri eğlendirdiğiniz için teşekkür ederiz!💞 Daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle... ✉︎(e euphoria): Gerçekten burada çok zevkli anlar yaşıyorum bu sayfayı açtıkları için adminlerimize çok teşekkür ediyorum. ✉︎(Masal): Bana en güzel zamanları yaşatan ve birlikte büydüğümüzü hisettiğim bugünde 6. yıl dönümleri olan Astro'dan Gemini istiyorum. ✉︎(sooyasoo.): Bir çoğumuz zor günlerden geçiyoruz yine de asla pes etmeyin ve savaşın, sizi tanımıyor da olsam arkanızda olduğumu bilin. Victon-Carry on size olan hediyem. Türkçe şekilde dinlemeyi unutmayın <3 ✉︎(kangaidanwatanabe): Red Velvet ile tanıştığımdan beri asla umudumu kaybetmiyorum onlara minnettarım. ✉︎(Gigi): Shinhwa özel yayını için geldim, çok heyecanlıyım şu an çok özledim Canlarımı 🥺

Radio Hallyu Stage 7/24 on Air

DJ Olabilmek için bir bilgisayarınız, şarkı arşiviniz ve yayın yapabilmek için yeterli vaktiniz olmalıdır. Bu şartlar size uyuyorsa yayın için gerekli programı ve yayın yapmayı öğretip deneme yayını yapıyoruz. 

Sitemizde bulunan ''Şarkı İsteği Gönder'' kısmından istediğiniz Şarkının İsmini Sanatçı ismi ile birlikte gönderip, aynı zamanda ''Mesaj Gönder'' kısmından da anasayfada yayınlamamızı istediğiniz mesajınızı da ekleyebilirsiniz.

Gün içinde müsait olan DJ yayın saatini kendi tercihine göre doldurmaktadır (Örn. İstek yayını). Sosyal medya hesaplarımızdan yayınlarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizin üst kısmında bulunan ''Yayın Akışı''na tıklayarak yayınlarımızı takip edebilirsiniz. Müsait DJ Olmadığı zaman Oto DJ yayına devam edecektir. Özel Yayın saatleri yine önceden belirlenip sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlerle paylaşılacaktır. ^^

Hayır. Radyomuzda keyifli ve güvenli bir şekilde istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Sonuçta hep birlikte eğlenmek en büyük amacımız.  

Sitemize üye olarak diğer üyelerle mesajlaşabilir, kendi özel profilinizi oluşturabilir ve fan kulüplerine üye olup yorum yazabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan kayıt ol kısmından kolayca üyelik oluşturup kendi özel profilinizi düzenleyebilirsiniz. 

Sohbet Panelimize anasayfamızdan ulaşabilirsiniz. ''Rumuz'' yazan kısıma kullanıcı adınızı ve ''Mesajınız'' yazan kısıma da mesajınızı yazıp kolayca sohbete katılabilir, yayındaki DJ ile iletişime geçebilirsiniz. Rahatsız edici, hakaret içerikli mesajları lütfen tartışmadan DJ'e iletiniz, ya da sosyal medya hesabımızdan bize bildiriniz.

K-pop Türkiye Fan Sayfası olarak henüz aramıza katılmamışsanız, sosyal medya hesaplarımızdan bize mesaj göndermeniz yeterlidir. Merak ettiğiniz soruları hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Sadece K-pop değil, K-hiphop, J-pop vb. her türlü 'Asya'yı kapsayan gruplar-sanatçılar için yayın yapıyoruz. ^^