Radio Hallyu Stage

Yükleniyor...

Radio Hallyu Stage

Kayıt ol

K-Drama

Herkese Açık

2

Üyeler

8

Gönderiler

Ekim Ayı Yeni Vizyona girecek Diziler ^^

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • Merhaba Arkadaşlar buradan ekim ayı içerisinde vizyona girecek yada girmiş diziler ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağım.

  Ekim Ayı itibari ile başlayacak olan diziler;

  1-) ilk dizimiz “Anlaşma (Wavve)”
  2020 NAVER webtoon ve webnovel yarışmasında Mükemmellik Ödülü’nü kazanan Woonam20’nin “Deal” webtoon’undan uyarlanmış 8 bölümlük mini bir drama.
  Konusu;
  Uzun bir aradan sonra içki içmek için bir araya gelen üç lise arkadaşı, kendilerinin yaptıkları bir adam kaçırma oyununun tuzağına düşerler.

  2-) Strong Girl Nam Soon
  Moğolistan’da kaybolan ve Güney Kore’ye seyahat eden, insanüstü güce sahip bir kız olan Gang Nam-soon’un hikayesini anlatan Strong Woman Do Bong Soon (2017) serisinin devamı niteliğindedir.

  3-) “A Good Day To Be A Dog”
  Konusu;
  Öptüğü her erkekte köpeğe dönüşen lanetli bir kadın ile geçmişte yaşanan bir olay nedeniyle köpeklerden korkan travma geçiren bir adamın romantik bir hikayesidir.
  Bu sırada kadının laneti, köpeklerden korkan bir adam tarafından bozulacaktır. Lee Hye’nin “A Good Day to Be a Dog” adlı webtoonundan uyarlanmıştır.

  4-) My Dearest Part 2
  Konusu;
  Joseon hanedanlığı döneminde, hayatları ve aşkları için savaşan, korkunç bir savaşın kaosuna sürüklenen iki talihsiz aşığı konu alan destansı bir tarihi aşk dramasıdır. Serinin devamıdır.

  5-) EVILIVE (ENA)
  Konusu;
  Mücadeleci bir avukat, Mutlak bir kötü adamla tanıştıktan sonra elit bir kötü adama dönüşür.

  6-) Doona!
  Konusu;
  Lee Doona!” webtoonundan uyarlanmıştır. Min Songah’ın yazdığı, yeni bir daireye taşınan üniversiteli bir erkek öğrenci ile alt katta yaşayan güzel bir bayan arasındaki romantik hikayeyi anlatıyor.

  7-) Hi Cookie
  Konusu;
  Hayalini gerçekleştirmeye çalışırken ,seçkin bir lise öğrencisini ve bir fabrikada çalışan kız kardeşini kurtarmak için gönüllü olarak bataklığa atlayan ve geçimini sağlayan kişiyi yiyip bitiren tehlikeli bir el yapımı kurabiyenin etrafında dönüyor.

  😎 Moon In The Day
  Konusu;
  1.500 yıl öncesinden günümüze, geçmişle günümüz arasında gidip gelen heyecan verici bir romantik dramadır. Kendisi için zaman durmuş bir adam ile zamanı akan bir nehir gibi sonsuzca akıp giden bir kadını konu alıyor. Heyum tarafından yazılan aynı adlı popüler bir webtoon’a dayanmaktadır.

  9-) Castaway Diva
  Konusu;
  Şarkıcı olmayı hayal eden ancak ıssız bir adaya sürüklenen ve 15 yıl sonra kurtarılan bir kızın hikayesini anlatan bir Kore dizisidir. Zor durumlarda umudunu asla kaybetmez, hayatı ve hayalleri konusunda pozitif kalır.

  10-) The Matchmakers
  Konusu;
  Joseon hanedanlığı döneminde geçiyor ve Joseon’u temsil eden dört genç bakireyle evlendirmek için mücadele eden genç bir dulun hikayesini anlatıyor.

1

Ses

1

Cevapla

Etiketler

Bu konunun etiketi yok

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuya cevap verebilmek için giriş yapmalısınız.
Radio Hallyu Stage Sitedeki güncellemeler ve etkinliklerimiz hakkında bildirim almak ister misiniz?
Reddet
Bildirimlere İzin Ver