Anket Başlığı: Kasım Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkı Listesi (1. HAFTA)
AB6IX (에이비식스) - SALUTE
MONSTA X (몬스타엑스) - Love Killa
HONGJINYOUNG (홍진영) - NEVER EVER
MAMAMOO (마마무) - AYA
GIRLKIND(걸카인드) - Psycho4U
PARK JIHOON - 'Hit it off (Prod. & Feat. 페노메코)
SECRET NUMBER (시크릿넘버) - Got That Boom
BOL4 (볼빨간사춘기) - Dancing Cartoon
KAACHI (가치) - Photo Magic
BerryGood - Accio
BOL4 (볼빨간사춘기) - Red Lipstick
DaHye - Bad Blood
SUPER JUNIOR (슈퍼주니어) - The Melody
TREASURE - MMM
[Anket Sonuçlarını Göster]

YumSica Jjang Kasım Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkı Listesi (1. HAFTA)

konuyu başlatan YumSica Jjang

2192
5
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Kasım Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkı Listesi (1. HAFTA)

AB6IX (에이비식스) - SALUTE

MONSTA X (몬스타엑스) - Love Killa

HONGJINYOUNG (홍진영) - NEVER EVER

MAMAMOO (마마무) - AYA

GIRLKIND(걸카인드) - Psycho4U

PARK JIHOON - 'Hit it off (Prod. & Feat. 페노메코)

SECRET NUMBER(시크릿넘버) - Got That Boom

BOL4(볼빨간사춘기) - Dancing Cartoon

BOL4(볼빨간사춘기) - Red Lipstick

KAACHI 가치 - "Photo Magic

BerryGood - Accio

DaHye - Bad Blood

SUPER JUNIOR - The Melody

TREASURE - MMM

Heart 
❤❤

Anket için teşekkürler Rümeysa. ^^
Belki bir gün Lorien bahçelerinde...

Hehehhe The Melody
super junior.snsd.exo.nct.aespa
smtown family

Bir dakika KAACHI bir K-Pop grubu değil. K-Pop grubu olarak adlandırılabilmesi için Kore altyapılı bir şirketten çıkış yapması gerekir. Ama KAACHI FrontRow adlı İngiliz bir şirkette çıkış yaptı. Ayrıca grupta sadece bir Koreli üye var. [Not : Amacım asla KAACHI grubunu linçlemek değil zaten ben grubu severek dinliyorum bence gayet güzeller, Tabii bazı olaylar var Jennie'ye tembel demeleri vb. doğruluğu kesin birşey değil bu. O yüzden lütfen KAACHI'yi linçlemeyin, K-Pop grubuyuz demeleri şirket yüzünden yani üyelerin bir suçu yok. -UNI-K  Heart] Bu arada yanlış biliyorsam doğrusunu yazar mısınız? Yanlışsa çok özür dilerim, ben böyle biliyorum. Lütfen doğrusunu bilen söylesin.

[Resim: ezgif-com-gif-maker.gif]

[Resim: a1e4ed50b520d0603842ab6654511b44.jpg]  
[Resim: kedi.jpg]

(27-06-2021, Saat: 16:25)OneTeez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dakika KAACHI bir K-Pop grubu değil. K-Pop grubu olarak adlandırılabilmesi için Kore altyapılı bir şirketten çıkış yapması gerekir. Ama KAACHI FrontRow adlı İngiliz bir şirkette çıkış yaptı. Ayrıca grupta sadece bir Koreli üye var. [Not : Amacım asla KAACHI grubunu linçlemek değil zaten ben grubu severek dinliyorum bence gayet güzeller, Tabii bazı olaylar var Jennie'ye tembel demeleri vb. doğruluğu kesin birşey değil bu. O yüzden lütfen KAACHI'yi linçlemeyin, K-Pop grubuyuz demeleri şirket yüzünden yani üyelerin bir suçu yok. -UNI-K  Heart] Bu arada yanlış biliyorsam doğrusunu yazar mısınız? Yanlışsa çok özür dilerim, ben böyle biliyorum. Lütfen doğrusunu bilen söylesin.
Evet Kaachı bir kpop grubu değil doğru. Ama Kaachı grubu gerçekten bir sürü kpop grubu logosu(Seventeen, Kard, BTS, Blackpink, Exo vb) dansı, Mv yerleri vb. şey çaldı. Ayrıca kendilerini Rm, Jungkook'la falan evli sanıyorlar saçma sapan postlar paylaşıyorlar. Jennie ya da vb. Olayları maalesef mi diyeyim bilemedim ama hepsi doğru. Linçliyor muyum bilmiyorum ama bunlar gerçekler ve bu logo çalma falan olayı hadi şirket yaptı diyelim, kendilerini yok ben Jungkook la sevgiliyim Jennie şöyle de böyle kendileri diyorlar bunu?. Düşüncem bu yönde Undecided

[Resim: fd9c54e9b86a59a9c41bc46344f77fa4.jpg]

[Resim: 13f6ce0441b306d3c48fcf92356e4a38.jpg]

[Resim: weverse-post-ce1f6d922c6844309eb27e1fe4cbc850734.jpg]

İfadeler
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[Daha Fazlası]
Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mayıs Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkıları YumSica Jjang 26 1,099 01-06-2021, Saat: 23:40
Son Yorum: OneTeez
  Ocak Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkıları (3. HAFTA) YumSica Jjang 10 1,794 22-01-2021, Saat: 13:38
Son Yorum: YumSica Jjang
  Ocak Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkıları (2. HAFTA) YumSica Jjang 7 1,117 15-01-2021, Saat: 23:38
  Ocak Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkıları (1. HAFTA) YumSica Jjang 8 1,289 07-01-2021, Saat: 22:14
  Kasım Ayı'nda Yayımlanan K-pop Şarkı Listesi (2. HAFTA) YumSica Jjang 2 1,378 07-12-2020, Saat: 20:13
Son Yorum: sonestarj

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi